Ozdobna piszczałka organowaDnia 3 lutego br. został zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Bazyliki Bal, w którym wzięło udział ok. 40 par. W programie była zagwarantowana przednia zabawa przy akompaniamencie muzyków scen łódzkich pod przewodnictwem Pani Anny Niedziałkowskiej – Raniewicz, oraz recital akordeonowy w wykonaniu Pana Waldemara Zybały.

Dzięki uprzejmości i życzliwości firm takich jak: Ceramika Paradyż, Gerlach S.A. z Drzewicy, Firmie Optex z Opoczna, Domowi Opieki Społecznej z Drzewicy Firmie fotograficznej Super Foto za wykonanie zaproszeń, Drukarni AB Druk za wykonanie plakatów i Pani Aleksandrze Szczerbaniak która ofiarowała ozdobną piszczałkę organową oraz artystom prywatnym, którzy ofiarowali prezenty, odbyła się licytacja. Dochód z Balu w wysokości 6 200 złotych zostanie przeznaczony na pomoc ludziom potrzebującym oraz na remont organów w naszej Bazylice. 

 

  Gazeta Tygodnik Opoczyński

        Bal Karnawałowo - CharytatywnyBal Karnawałowo - CharytatywnyDziękujemy za wsparcie i zapraszamy wszystkich chętnych, którym nie jest obojętny los tego instrumentu do wspólnej troski i pomocy!

JUŻ TERAZ ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA KOLEJNY BAL, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ ZA ROK

Bal Karnawałowo - Charytatywny Bal Karnawałowo - Charytatywny Bal Karnawałowo - Charytatywny Bal Karnawałowo - Charytatywny Bal Karnawałowo - Charytatywny

Bal Karnawałowo - Charytatywny Waldemar Zybała Bal Karnawałowo - Charytatywny Bal Karnawałowo - Charytatywny Bal Karnawałowo - Charytatywny

Wyszukiwarka

Organizacja Pożytku Publicznego

 STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ BAZYLIKI W STUDZIANNIE (KRS: 0000214858) Uruchom on-line teraz

Stowarzyszenie Przyjaciół Bazyliki w Studziannie

ul. Główna 7,
26-315 Poświętne

Nr KRS: 0000214858

Data uzyskania statusu OPP: 2005.11.21

Statystyki
Odsłon artykułów:
182005

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.